top of page

Zakup ubezpieczenia jest procesem i składa się z kilku etapów: identyfikacji problemu, poszukiwania informacji, oceny alternatyw, zakupu oraz zachowania po dokonaniu zakupu. Nasze biuro jest narzędziem, które nasi klienci mogą  wykorzystywać do realizacji  wszystkich etapów. Nasz zespół tworzą ludzie doskonale wykwalifikowani i posiadający odpowiednie licencje.
 

Naszą misją jest zapewnienie naszym Klientom rzetelnej i kompleksowej obsługi.
Służymy fachowym doradztwem w pełnym zakresie usług przed jak i po zakupie ubezpieczenia 

O nas

Działamy od 1993 r. stale zwiększając liczbę naszych klientów, którym dajemy maksimum zadowolenia z oferowanych przez nas usług. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, zdrowotnych i na życie. Dzięki nam oszczędzają Państwo czas, którego wymagałoby samodzielne rozpoznanie wszystkich oferowanych na polskim rynku produktów różnych firm ubezpieczeniowych. Przygotowując dla Państwa ofertę przedstawiamy możliwie szeroki wachlarz istniejących na rynku Towarzystw tak, aby mogli Państwo dokonać świadomego wyboru.Posiadamy długoletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w branży ubezpieczeniowej. Działamy na rynku ubezpieczeniowym od wielu lat, stale podnosząc nasze kwalifikacje. Dzięki bezpośredniej współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi bierzemy udział  szkoleniach organizowanych przez te instytucje. Ma to bezpośredni wpływ na jakość oferowanych przez nas usług. Dzięki temu dla każdego naszego klienta jesteśmy zarówno doradcą i partnerem a nie anonimowym pośrednikiem.

Oferta

Współpraca z czołowymi towarzystwami ubezpieczeniowymi jest gwarancją szerokiej gamy produktów ubezpieczeniowych. Dzięki tej współpracy możemy zagwarantować Państwu tylko najlepiej dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań ubezpieczenia. Tworząc komplementarną ofertę uwzględniliśmy różne obszary codzienności. Nawet największa monotonia i przewidywalność może zostać przerwana poprzez niespodziewane wydarzenia, które całkowicie zmieniają bieg wydarzeń i koleje życiowe. Stąd też obecność takich produktów finansowych jak: ubezpieczenia mieszkania (całego majątku), OC, samochodu oraz życia. Nasi doradcy są w stanie przedstawić Państwu propozycję, która będzie w pełni satysfakcjonująca – zarówno pod względem rozpiętości, jak i proponowanych przez nas składek. 

Kontakt

Licencjonowani doradcy ubezpieczeniowi
mgr Anna Lipska inż. Juliusz Lipski

                          Rynek 29 (nad pasmanterią)
57-200 Ząbkowice Śląskie

fax 74 815 17 89    tel . 74 815 53 98
kom.  795 554 371, 506900105, 506900106

 

e-mail anex_lipski_ubezpieczenia@poczta.onet.pl

Dziękujemy! Wiadomość wysłana.

bottom of page